wtorek, 14 października 2014

Hejhejhej!
Pogoda za oknem-fatalna,cały dzień pada a z minuty na minutę robi się coraz ciemniej. Coraz mniej ludzi wyłania się ze swoich domów.
W szkole,codziennie jak nie kartkówki,to prace domowe na pół strony. 
Szczerze mówiąc,nie jest zbyt przyjaźnie.
Chyba każdy z dnia na dzień odlicza dni do następnego weekendu czy świąt. 

Ale co tutaj robić,gdy na dworze ciemno,nie marnując dnia?
O tym właśnie jest dzisiejsza notka!

  • ,,Jak zabić nudę w nieprzyjazne dni''?
* Pouczyć się! 
Tak wiem pomysł,może się wydawać ,,beznadziejny'' lub ,,żartobliwy'' jedna ja mówię prawdę.
 Po co marnować dni,niż później siedzieć przed książkami cały dzień? Chyba lepiej poświęćić codziennie chociaż po 0,5h niż potem w weekend porobić coś lepszego?

*Porobić jakieś DIY!
W internecie krąży,wiele pomysłów na rożnego rodzaju DIY - szorty,rami do zdjęć.. 

*Spotkać się z przyjaciółmi
Możecie zaproponować przyjście do Was,na jakiś film,wygłupianie się. Możecie również wybrać się z nimi do pobliskiego kina,lub na pizze.

*Obejrzeć jakiś film/seriale
Możecie obejrzeć jakiś film/serial w telewizji. Jak nie znajdziecie czegoś,co Was mogłoby zaciekawić polecam stronę zalukaj.tv

*Ugotować coś/upiec
Masz ochotę na coś słodkiego? Nie ułatwiaj sobie kupując gotowego batonika! Teraz ty możesz sama sobie ,,przygotować'' jakąś słodką przekąskę.


*Poczytać 
Może masz jakąś lekturę? książkę której nie przeczytałaś? ŚWIETNIE! teraz właśnie możesz to zrobić.  Jeżeli nie masz nic z tych rzeczy-udaj się do pobliskiego sklepu i kup sobie jakąś gazetę.

*Porób bransoletki 
Słyszałaś o mulinie,gumeczkach loom bands czy o żyłkach? Możesz porobić bransoletki na zabicie nudy!Wyżej przedstawione sposoby,są sposobami które zawsze wykorzystuję gdy jest mi nudno,lub na przykład w takie dni jak są teraz-deszczoweDo następnego! 


Prześlij komentarz