środa, 9 kwietnia 2014

Wspominki #1 (Pet shopy , chi-chi love , karteczki ...)

Na początku chcę , Wam polecić bloga <3 :  http://katarine-blog.blogspot.com/ naprawę jest
  świetnie prowadzony , a dziewczyna się stara ! <3
Witajcie słoneczka ! :)
Przepraszam , Was bardzo za moją nieobecność na blogu . To się już więcej nie powtórzy ! :)
Niestety , z moim internetem było źle, z braku czasu, i z przygotowań do sprawdzianu 6-klasisty nie miałam jak wejść i napisać notki :) .

Dzisiejszy post , będzie o dawnych czasach . Pamiętacie jak bawiliśmy się pet-shopami ? , czy pieskami chi-chi love ?  Czy wymienialiśmy karteczkami ?


1.Karteczki
Wymienialiśmy się nimi, na dworzu, w domach ... wszędzie gdzie się dało ! Pamiętacie ich wartość ?
naklejka za naklejkę , święcąca za świecąca ...  Teraz, nie jest już to modne, i mało kto nadal je zbiera. Sama miałam trzy takie ,,segregatory'' dwa, na duże karteczki , jeden na te małe. Chociaż już o nich zapomnieliśmy zapewne nadal je gdzieś trzymamy. Może moda jeszcze wróci? Może nasze dzieci będą się nimi bawić? Wtedy one będą naprawdę cenne !
2.Pet-shopy
Niby małe figurki, a sprawiały tyle radości! Zawsze bawiliśmy się nimi w rodzinę,wyobrażaliśmy sobie,że one są naszymi przyjaciółmi,tyle czasu z nimi spędzaliśmy ...
Ale jak wszystko, ma swój początek i koniec.Teraz już w sklepach nie jest tak łatwo je dostać.Namawialiśmy rodziców zawsze,jak byliśmy na zakupach o ich zakup.Każda zdobycz oznaczała, miło spędzony czas,dzień ...
3.Figurki chi-chi love
Figurko-zabawki,podobnie jak pet-shopy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Malutkie pieski, czy to plażowe czy balowe ... zawsze mieliśmy mnóstwo pomysłów by się nimi bawić . Wiele z Was zapewne się nimi wymieniało wśród  przyjaciół. Macie je jeszcze ? Ja sama je mam ! Może kiedyś komuś się przydadzą z moich bliskich? :)


To wszystko , to stare dobre chwile ...   :)
Prześlij komentarz